„TEDxVilnius 2017“: išskirtinės asmenybės ir įkvepiančios istorijos

Konferencija „TEDxVilnius 2017“ šiais metais tema „Syzygy“ jau paskelbė apie dalį patvirtintų ypatingų pranešėjų iš Vokietijos, Anglijos, Švedijos, JAV, Ukrainos ir Lietuvos.

„Šiais metais „TEDxVilnius“ konferencija koncentruojasi į požiūrį, kad mes esame vienas su kitu susiję, o mūsų panašumuose ir skirtumuose glūdi galimybės ir potencialas vienas kito patirtį išnaudoti geresnės, inovatyvesnės ateties kūrimui“,– sako Ginvilė Ramanauskaitė, „TEDxVilnius“ komandos kuratorė. Pasak jos, su jau paskelbtais ir būsimais pranešėjais išsamiai galima susipažinti TEDxVilnius tinklalapyje: http://www.tedxvilnius.com/

Pagal garsų pasaulyje TED konferencijų formatą organizuojamas renginys vyks birželio 10 d. Nacionaliniame dramos teatre, Vilniuje. Visos dienos konferencija bus filmuojama ir tiesiogiai verčiama net į kelias kalbas: iš anglų į lietuvių, rusų ir lenkų. Pranešėjų kalbos truks iki 20 minučių, jos bus paruoštos konsultuojantis su specialistais ir viešojo kalbėjimo treneriais – būtent todėl TED formato konferencijos išsiskiria įdomiais, dramaturgiškai stipriais ir įkvepiančiais pasisakymais.

Nors „TEDxVilnius“ konferencijos renginio dieną visada yra transliuojamos tiesiogiai internetu, rengėjai kaskart sulaukia didžiulio skaičiaus norinčių renginį stebėti tiesiogiai – čia sutinkama bendraminčių, pertraukų metu galima pakalbinti pranešėjus, be to, renginio partneriai visada pasiūlo interaktyvių pramogų.

Visą straipsnį skaitykite čia: http://www.alfa.lt/straipsnis/50172386/tedxvilnius-2017-isskirtines-asmenybes-ir-ikvepiancios-istorijos

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.