Švietimo konferencija „LearnED“, balandžio 10 d. Vilniuje

Kviečiame į antrąją švietimo konferenciją „LearnED“. Balandžio 10 dieną visų laukiame Vilniuje, Valdovų rūmuose. Čia vyksianti antroji švietimo konferencija “LearnED” bus drąsi! Kalbėsimės apie švietimą, vaikų ugdymą, tėvų vaidmenį, pedagogų darbą, ateities mokyklas – su netikėtomis įžvalgomis, gyvenimiškais pavyzdžiais, profesionalų patarimais bei nepatogiais klausimais.

Išgirsite ne tik profesionalų pranešimus, bet ir pakviesime į diskusiją: švietimo ekspertė dr. Austėja Landsbergienė, ekonomistas Nerijus Mačiulis, taip pat personalo atrankos/valdymo specialistai Solveiga Grudienė ir Saulius Jovaišas kalbės apie tai, kokių kompetencijų, darbuotojų bei lyderių mums reikės rytoj ir ko galime tikėtis? Kaip ugdyti šiuolaikinius vaikus bei ko iš jų pasimokyti galime mes patys?

Konferencijoje laukiami darželių ir mokyklų pedagogai, mokyklų administracijos darbuotojai, tėvai, seneliai – visi, kuriems yra svarbios švietimo, vaikų ugdymo, lyderystės temos.

Kada? 2017 m. balandžio 10 d., pirmadienis, 12-18 val.

Kur? Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmai, Katedros a. 4, Vilnius

Švietimo ir ugdymo įstaigos už bilietus gali mokėti iš mokinio krepšelio. Bus išrašomi kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Bilieto kaina – 50 eurų. Bilietą galite įsigyti paspaudę ČIA

Daugiau informacijos www.pedagogas.lt/svietimo-konferencija-learned

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.