Apie mus

Sveiki, mes esame unikalaus projekto – mokomojo simuliacinio žaidimo kūrėjai! Siekiame sukurti edukacinį žaidimą – virtualią erdvę, į kurią galėtų persikelti dalis mokymosi veiklos. Žaisdami šį žaidimą galėsite lavinti savo sugebėjimus ir didinti žinių bagažą dailės, muzikos, technologijų, ekologijos ir patyčių prevencijos srityse.

 

Trumpai apie žaidimą:

Mokomasis kompiuterinis žaidimas „Darnus miestas“ tai tikrovę simuliuojantis žaidimas, papildantis esamą 9-10 klasių mokinių meninio ir technologinio ugdymo mokymo programą.Į šį žaidimą taip pat integruojamas patyčių prevencijos modulis, kuris padės mokiniams spręsti psichologines ir socialines paauglių bendravimo problemas. Mokomasis žaidimas suteiks mokiniams žinių gamtos/ekologijos, dailės, muzikos, patyčių prevencijos ir technologijų srityse jiems žaidžiant virtualioje erdvėje. Tuo pačiu žaidimu bus siekiama padėti mokiniams pasiruošti gyvenimui, lavinti jų emocinį intelektą, ugdyti loginį mąstymą, kūrybinius, socialinius žaidėjų įgūdžius. Žaidimas unikalus tuo, kad bus ir kompiuterinėje erdvėje ir realiame gyvenime – fizinis.

Prisijunkite!

Šiandien yra ta diena, kai galite prisijungti prie žaidimo kūrimo proceso. Tad drąsiai ir kūrybiškai leiskitės įsupami į žaidimo kūrimo procesą ir patys tapkite kūrėjais! Kviečiame visus norinčius dalyvauti žaidime kaip scenaristus, modeliuotojus, 3D animatorius, garsintojus/garso specialistus ir kt. Dalyvauti galite įvairiomis rolėmis – kaip žaidimo vartotojai, testuotojai ar KRITIKAI. Kadangi žaidimas tokioj platformoj kuriamas pirmą kartą, tai mums labai svarbi konstruktyvi kritika.

Rašykite: manodarnusmiestas@gmail.com

Facebook

 


Parašykite komentarą