NVO atstovai registruokitės į inovatyvius mokymus simuliatoriuje!

Kviečiame prisijungti prie „Darnaus miesto“ sužaidybinto kompiuterinio simuliatoriaus, kuris sukurtas žaidimo „Sims“ pagrindu. Jame galima ne tik žaisti, bet pažinti pasaulį ir mokytis iš įvairių sričių ekspertų. Mokomąją medžiagą šiam žaidimui kūrė įžymūs Lietuvos ir užsienio žmonės.

Registracijos formą rasite čia:

http://tinyurl.com/nvo-registracija

Registracijos laikotarpis: iki birželio 4 d. 23:59

Prisijungę prie šio projekto turėsite galimybę ne tik tapti žaidimo dalimi – susikurti savo veikėją, įveikti kliūtis, su kuriomis susidurs Jūsų žaidimo personažas, bet ir prisidėti prie šio žaidimo kūrimo.

Tai yra lietuvių sukurtas produktas, kuriuo remiantis 12-os Lietuvos mokyklų mokiniai jau mokosi dailės, muzikos, technologijų, politikos ir verslo pagrindų, patyčių prevencijos. Visų Lietuvos nevyriausybinių organizacijų nariai turės galimybę prisidėti prie šio žaidimo kūrimo: išbandyti psichologinį

profiliavimą, kurti žaidimo scenarijus, dirbti su žaidimo dizainu.

Už dalyvavimą projekte Jums ir Jūsų organizacijos nariams išrašytume sertifikatus, o Jūsų indėlis į žaidimą (sukurti scenarijai, paruošta mokomoji medžiaga ir kt.) bus taikoma Lietuvos mokyklose.

Prisijungę prie projekto Jūs, kaip nevyriausybinės organizacijos narys, galite perteikti savo asmeninę ir visos organizacijos patirtį darbo su jaunimu srityje, padėti sukurti pažangią ,,Ateities mokyklą“ su virtualiomis pamokomis (muzikos, dailės, biologijos, technologijų ir pan.)

Daugiau informacijos atsiųsime užsiregistravusiems.

 

Daugiau informacijos apie projektą:

Įrašas paskelbtas temoje kvietimas prisijungti, mokymai, patyčių prevencija. Išsisaugokite pastovią nuorodą.