Paroda – STUDIJOS 2016

Nežinai, ką veikti baigus mokyklą? Neapsisprendi kur tęsti mokslus – Lietuvoje ar užsienyje? O galbūt planuoji pasiimti pertraukos metus? Klausimų daug, o atsakymus rasti nelengva? Apsilankyk tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2016 – tai renginys, iš kurio IŠEINI SU ATSAKYMU!
PARODOJE
Studijas Lietuvoje pristato visos Lietuvos aukštosios mokyklos – atvyk ir pabendrauk su kolegijų bei universitetų atstovais, klausk rūpimų klausimų, išsiaiškink viską apie jų siūlomas studijų programas.
Profesinis mokslas Lietuvoje – susitik su visų profesinių mokyklų atstovais, susipažink su profesijomis gyvai ir išsirink amatą, kurio norėtum išmokti.
Studijas užsienyje pristato daugiau nei 50 užsienio universitetų, taip pat turėsi galimybę susipažinti su mainų programomis, savanorystės galimybėmis.

RENGINIAI
Parodą kasmet lydi įvairūs renginiai, kurių pernai buvo daugiau nei 200! Susitikimai su žymiais žmonėmis, sėkmės istorijos, keliautojų pasakojimai, interaktyvūs seminarai – visa tai ir dar daugiau laukia Jūsų parodoje STUDIJOS 2016!
Tik parodoje STUDIJOS 2016turėsite galimybę susipažinti su EUROPOS BRANDUOLINIŲ MOKSLINIŲ TYRIMŲ ORGANIZACIJA (CERN).Galėsite žaisti protonų futbolą, mokslininkams iš CERN užduoti įvairiausius klausimus apie mus supančias daleles ir netgi apie Visatos atsiradimą!

RENGINIŲ ERDVĖS
VERSLAS JAUNIEMS – nauja parodos STUDIJOS renginių erdvė, kurioje turėsite galimybę susitikti su žinomais verslo pasaulio atstovais, susipažinti, kokius verslus yra sukūrę Lietuvos moksleiviai.
3K ZONA. Čia pokalbius jungia Kryptis-Kalbėtojas-Kava. Susitikite su aukštosiomis mokyklomis prie VERO CAFE kavos puodelio!
INOVACIJŲ ALĖJA – erdvė, kur susipažinsite, kokios inovacijos yra sukuriamos Lietuvos aukštosiose mokyklose ir kaip jos pritaikomos įvairiose mokslo srityse.
PAŽINK SAVE erdvėje tris dienas vyks susitikimai su psichologais, karjeros konsultantais, darbdaviais.

Iki susitikimo parodoje STUDIJOS 2016!

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.