Nusifilmuok interviu su Andriumi Mamontovu jau šią savaitę!

Vasara įsibėgėja – šiuo metu intensyviai vyksta video ir audio medžiagos interaktyviam kompiuteriniam žaidimui ,,Darnus miestas“ rengimas.

Mūsų žaidimui interviu sutiko duoti Lietuvos muzikos vinimi tituluojamas, daugiametis Lietuvos ir ne tik muzikos apdovanojimų laureatas Andrius Mamontovas.

Šiuo metu skubiai ieškome iniciatyvių ir kūrybingų 9-10 klasės atstovų (privalumas, jei Jūsų hobi – muzika), norinčių ir galinčių dalyvauti interviu su Andriumi Mamontovu video filmavimuose, kurie įvyks jau šį penktadienį (liepos 13 d. (Žagarės vyšnių festivalyje) ir šeštadienį (liepos 14 d., Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime, Prienuose, visuomenės harmonizavimo parke). Atrinkti 9-10 klasių atstovai bus pilnateisiai video grupės nariai, galės užduoti savo klausimus ir tapti tikrais žurnalistais. Visa nufilmuota ir sumontuota video medžiaga bus perkelta į žaidimą ,,Darnus miestas“.

Su atrinktais ,,interviuotojais“ susisieksime asmeniškai ir susiderinsime logistikos ir kitas filmavimo detales (visiškai nesvarbu iš kokio Lietuvos miesto ar vietovės esate, suderinsime visas kelionės pimyn ir atgal detales).

Jei nori dalyvauti profesionalaus interviu filmavimo bandymuose, tiesiogiai susitikti su Andriumi Mamontovu ir praleisti vasaros savaitgalį kuriant žaidimą ,,Darnus miestas“, parašyk savo vardą, pavardę, atstovaujamą klasę ir mokyklą, kontaktinius duomenis, kaip su Tavimi susisiekti (telefonas, el. paštas), trumpai apie save ir savo pomėgius (kodėl būtent Tu turėtum būti pasirinktas) ir išsiųsk el. paštu projektas059@gmail.com.

P.s. Norintys dalyvauti filmavimuose turi gauti tėvų sutikimą. Sutikimo formą prisegame.
P.s.s. Taip pat ieškome žaidimo garso takelio kūrėjų, tad jei groji kokiu nors muzikos instrumentu, kuri muziką ar esi subūręs savo muzikinę grupę – žaidimas ,,Darnus miestas“ gali būti puikus muzikinės karjeros startas! Gal net įrašysi bendrą garso takelį su Andriu Mamontovu?

Dėkojame už bendradarbiavimą kuriant inovatyvią mokymosi sistemą – žaidimą „Darnus Miestas“.

 

Įrašas paskelbtas temoje kvietimas prisijungti, muzika. Išsisaugokite pastovią nuorodą.