MOKYKLA 2017 – paroda 2017 lapkričio 24 – 25 d. Litexpo

7-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda

Tai svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai. Parodoje gyvai ir interaktyviai pristatomi ugdymo(si) metodai, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai ir sėkmės istorijos.

Parodoje vyks daugiau kaip 150 edukacinių renginių ir užsiėmimų. Parodos renginių programa lapkričio 24 d. (PDF formatu)lapkričio 25 d. (PDF formatu).

Daugiau apie parodos renginius čia.

Parodoje prisistatys daugiau kaip 100 įmonių ir švietimo įstaigų.

Parodos šūkis – MOKYKLA BE SIENŲ!

Pagrindiniai šių metų parodos akcentai

Parodoje MOKYKLA 2017 bus tęsiama Geros Mokyklos tema, skatinanti pagalvoti apie savo mokyklą, padrąsinanti ir įkvepianti pažvelgti į mokyklą naujai.

Gera Mokykla pirmiausiai prasideda nuo bendruomenės, kuri peržengia įprastinės mokyklos bendruomenės ribas, kurioje gimsta netikėčiausios idėjos ir kurios nariams yra priimtini besikeičiantys vaikų gyvenimo „trendai“. Todėl šių metų parodoje bus akcentuojamas šiuolaikiškas mokymas(is), bus ieškoma atsakymų į esminius ugdymo klausimus:

 • Ko iš tikrųjų mokome ir kaip turėtume mokyti dabartinius vaikus?
 • Kaip mokytojui suprasti savo mokinį ir jį mokyti? Dažniau panaudoti išmaniuosius įrenginius klasėje, o gal dažniau su vaikais mokytis netradicinėse aplinkose už mokyklos ribų?
 • Kokias mokymo(si) priemones gali naudoti mokytojas bendraudamas su virtualioje realybėje „gyvenančiais“ mokinias?
 • Kaip įvertinti mokinio pažangą ir pasiekimus?

Šiais metais parodoje:

 • Interaktyvi ir įtraukianti parodos dalyvių ekspozicija. Dalyvių e-katalogas čia;
 • Mokyklų vadovus, steigėjus (savivaldybių atstovus), mokytojus ir švietimo politikus suburs pagrindinis parodos renginys – „Nekonferencija švietimo tema“.
 • Atradimų laboratorijų erdvė, pristatanti kūrybines tiriamąsias veiklas. Šiemet veiks 8 Atradimų laboratorijos: AHHAA  laboratorija. Prieskonių laboratorija / Žiogelio laboratorija. Matomo ir nematomo laboratorija / Katino Molio laboratorija. Gyvenimo visuomenėje laboratorija / Išmaniųjų namų laboratorija. Žemynos laboratorija. Mažųjų laboratorija. Gamtamokslinių tyrimų laboratorija. Žurnalistikos laboratorija / Menų ir architektūros laboratorija;
 • ŠMM Žalieji sėdmaišiai, 3 parodų salėje, kvies pabendrauti su žinomais žmonėmis, tarp jų ir švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene. Visi pašnekovai
 • Išskirtinė galimybė pamatyti vienintelio Lietuvoje rankų šešėlių teatro „Budrugana Lietuva“ spektaklį „Keturi metų laikai“. Tai rankų šešėlių spektaklis skirtas visiems nuo 3 iki 103 metų;
 • Mokslo šou ir kiti pasirodymai parodos renginių scenoje;
 • Atrakcionai.lt pristatoma aktyvių pramogų zona „Jokių kliūčių”. Moksleivių, jų tėvelių, mokytojų ir net direktorių laukia klastingasis, iš kojų verčiantis pripučiamas „Eliminatorius“, daug gerų emocijų sukeliantis „Bėgtraukis“ ir kitos puikios užduotys. Čia ras, ką veikti net ir tie, kurie nemėgsta tradicinių kūno kultūros pamokų;
 • Mokytojų kambarys – neformali susitikimų vieta mokytojams ir ne tik.
 • Pirmą kartą parodoje veiks savivaldybių ir mokyklų bei atvirų diskusijų erdvės – penktadienį stenduose ir trumpuose pranešimuose savivaldybės ir mokyklos pristatys unikalias Geros mokyklos pokyčių patirtis, o šeštadienį lankytojus kviesime dalyvauti moderuojamose diskusijose aktualiais mokyklos gyvenimo klausimais.

Konkurso MANO GERA MOKYKLA dalyvių video. Trys komandos, surinkusios daugiausiai komisijos ir internautų balsų, bus apdovanotos parodoje „Mokykla 2017“! Konkurso rėmėjų prizai: edukaciniai žaidimai, knygos, apsilankymai nuotykių parkuose, piešimo rinkiniai, dovanų čekiai, šakočiai!  Apdovanojimų ceremonija vyks Renginių scenoje 3 salės fojė, lapkričio 24 d. 16 val.

Paroda MOKYKLA vyks kartu su paroda VAIKŲ ŠALIS.

Šaltinis: http://litexpo.lt/lt/parodos/mokykla-2017

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.