Sveiki, ateities mokyklos kūrėjai!

Ar įsivaizduojate mokyklą, į kurią eitumėte su džiugesiu, kurioje Jūsų lauktų netradicinės, žaismingai pateikiamos pamokos, kur mokytis būtų smagu? Taip? Tikriausiai kiekvienas turite savo „Svajonių mokyklos“ viziją ir plavix inhibition test Jūsų galvose jau seniai kirba daugybė idėjų, kaip būtų galima patobulinti mokyklą ir pačią mokymosi sistemą.

Kaip žinia, pats efektyviausias mokymasis yra panaudojant žaidimo formą. Tad kodėl gi nepanaudojus žaidžiamojo momento efektyvesnės mokymosi programos kūrime? Juk mokytis turi būti smagu! O ar gali mokymosi procesas būti toks pat įtraukiantis ir įdomus, kaip ir žaidžiant kompiuterinius žaidimus? Šiandien http://vardenafilcialis-generic.org/ mes Jums drąsiai galime atsakyti, -“TAIP”!

Būtent todėl Lietuvoje pradedamas vykdyti drugs containing tadalafil unikalus projektas. Mes siekiame sukurti edukacinį žaidimą – virtualią erdvę, į kurią galėtų persikelti dalis mokymosi veiklos. Sukursime Jums mokomąjį žaidimą – simuliatorių, kurį žaisdami galėsite įgyti žinias, kurių iš Jūsų reikalauja mokytojai. Žaisdami šį žaidimą galėsite sildenafil lavinti savo sugebėjimus ir didinti žinių bagažą dailės, muzikos, technologijų, ekologijos ir patyčių prevencijos srityse.

Šiandien yra ta diena – kai visi kartu bendromis pastangomis pradėsim tos „Svajonių mokyklos“ kūrimą. Jus patys ir Jūsų idėjos padės paversti šį projektą plavix cost realybe. Tad drąsiai ir kūrybiškai leiskitės įsupami į žaidimo kūrimo procesą ir patys tapkite kūrėjais! Jūs esate pajėgūs ir galite kurti savo ateitį patys!

Žaidimo kūrėjai

Įrašas paskelbtas temoje kvietimas prisijungti, žaidimo pristatymas ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.